«Велике Будівництво» на Вінниччині  - Дорогу на Ямпіль зроблено

Дата: 30.07.2021 14:24

Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» у Вінницькій області набирає обертів.
Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА інформував про завершення робіт на ділянці автошляху Т-02-02, яка поєднує Могилів-Подільський, Ямпіль й Умань.
Сергій Борзов також зазначив, що на шляхопроводі Т-02-40, який фактично є продовженням Р-08 («дороги президентів») до мосту Ямпіль-Косеуць, «встановлено нові електроопори зі світлодіодними світильниками, наразі облаштовують узбіччя та супутню інфраструктуру».

«Програма «Велике Будівництво» Президента Володимира Зеленського - це те що виконується вже сьогодні!
Велике Будівництво на українських дорогах набирає обертів, цьогоріч в країні планують відновити понад 4 тис. км доріг державного значення і понад 2 тис. км місцевих автошляхів», - додав Віталій Урдзік голова Вінницької районної державної адміністрації.