Завершився XVI Український муніципальний форум

Дата: 30.07.2021 22:37

Завершився XVI Український муніципальний форум, який щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування.

На Форумі зібралось багато учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.

Щорічний форум Асоціації міст України – чудова нагода для обміну думками та обговорення проблем і шляхів їх вирішення між органами місцевого самоврядування та центральною владою

Це ще раз підтверджує, що АМУ - потужня неурядова організація, мета роботи якої захист прав та інтересів територіальних громад міст, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку.