Робоча зустріч

Дата: 04.08.2021 17:37

Сьогодні 04.08 відбулася робоча зустіч за участю сільського голови Сергія Сітарського, заступника сільського голови Тетяни Петрівни Закревської, начальника відділу соціального захисту населення Дмитра Володимировича Часовських, начальника відділу освіти Олександра Олеговича Грустіліна та заступника директора Укрпошти - Віталія Михайловича Кушніра щодо надання послуг населенню Агрономічної ТГ.

В планах Укрпошти перевести відділення в с.Агрономічне у нове приміщення та розширити мережу обслуговування.

Планується перевести в нове приміщення почтові відділення в с.Бохоники та с. Медвеже Вушко (на даний час вони знаходяться в приміщеннях освітніх закладів, що заборонено Законом України «Про освіту».)

Підшуковується кандидатура завідуючого поштовим відділенням в с.Медвеже Вушко на 0,6 ставки. Зі слів Віталія Михайловича, Укрпошта має бажання працювати далі та покращувати якість послуг на території Агрономічної ТГ.

Сільська рада звернулася до керівництва, щоб розширити межі обслуговування, так як розширилися межі населених пунктів громади.