Відбулася комісія з питань прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту ради

Дата: 06.08.2021 14:11

Фото без описуКомісія з питань прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту ради, яка відбулася 05.08.2021 року, рекомендувала сільському голові С.М.Сітарському:

1. Провести розрахунок, скласти кошторис витрат для придбання відеоприладів, пристроїв та матеріалів для організації онлайн трансляцій сесій сільської ради.
  2. Відповідно до пункту 1 внести відповідні зміни в регламент та розпочати онлайн  трансляції сесій.
  3.  Агрономічній сільській раді проводити процедуру голосування відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування України»  та Регламенту Агрономічної сільської ради.