Вперше за 40 років Вінниччина отримає новий автошлях європейської якості

Дата: 10.08.2021 18:11

Сергій Борзов: Вперше за 40 років Вінниччина отримає новий автошлях європейської якості – Р-08 Немирів-Ямпіль – до завершення ремонту 15 днів

Відновити 125 км траси Р-08 за 90 днів – це безпрецедентний виклик для дорожньої галузі України.

У травні таку ціль поставила перед собою група компаній «Автострада». Її засновник – Максим Шкіль запевняє, що роботи йдуть за графіком – відновлять автошлях до Дня Незалежності України.

Сергій Борзов - Голова Вінницької ОДА наголошує – це стало реальністю завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дорожники працюють у режимі 24/7. Темпи максимально швидкі. Цілодобово працює 600 спеціалістів «Автостради», практично з першого дня підключився мостовий підрозділ, у роботі якого 8 споруд. Попри швидкий темп жорстко контролюють якість: щотижня на ділянках відділ технічного нагляду «Автостради» перевіряє абсолютно всі складові будівництва!», – запевнив Сергій Борзов.

Відтак, за 15 днів жителі Вінницької області й гості регіону вперше за 40 років отримають новий автошлях європейської якості. Він стане частиною сучасної транспортної системи України. А через рік – Ямпільський міст, який буде невід’ємною частиною транспортного коридору між двома країнами.

Як зауважив керівник регіону, «Велике Будівництво» – це масштабна розбудова якісної інфраструктури України.