Агрономічна сільська рада
.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора  комунального закладу - Центр культури та дозвілля Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області

Дата: 12.08.2021 16:31
Кількість переглядів: 519

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора

 комунального закладу - Центр культури та дозвілля Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу - Центр культури та дозвілля Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області (далі - Центр).

Юридична адреса комунального закладу: 23227, Вінницька область, Вінницький район, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, буд. 4.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08:30 до 17.15 години в період з 6 серпня 2021 року по 6 вересня 2021 року (у робочі дні).

Документи приймаються відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради за адресою: 23227, Вінницька область, Вінницький район, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, буд.4.

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї керівника органу управління.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Претендент може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Засідання конкурсної комісії відбудуться: 17 та 20 вересня 2021 року о 15:00 год. в приміщенні Центру культури та дозвілля Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області за адресою: 23227, Вінницька область, Вінницький район, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, буд. 4.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс інспектор відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Тимощенко Анна Миколаївна, електронна пошта: agronomichne.osvita@gmail.com, телефон 097-652-73-68.

Фото без опису  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь