Комплексне оновлення дорожньої інфраструктури у Немирові стало можливим завдяки президентській програмі «Велике будівництво»

Дата: 13.08.2021 12:07

Наразі мостовики влаштовують тротуар для пішоходів на підходах, залізобетонну монолітну плиту відкосних стінок, монтаж бортового каменю. Про це повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА.

Посадовець зазначив, що для безпеки руху пішоходів влаштовують бар’єрне огородження. По завершенню всіх робіт, на проїзній частині споруди, буде влаштований новий дорожній одяг. Розмітку нанесуть на всій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий-Немирів-Кропивницький-Знам’янка)-Немирів на км 1+000 – 2+690, яку відремонтували торік.

«Це комплексне оновлення дорожньої інфраструктури у Немирові стало можливим завдяки президентській програмі «Велике будівництво»! Зовсім скоро самі побачите і відчуєте!», – резюмував Сергій Борзов.