«Велике будівництво» на Вінниччині. Починаємо зворотній відлік до відкриття «дороги президентів» - Р-08 Немирів-Ямпіль

Дата: 13.08.2021 12:17

Голова обласної державної  адміністрації Сергій Борзов  нагадує, що завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» вже через 10 днів планується відкриття «дороги президентів» Р-08 Немирів-Ямпіль. Наразі роботи тривають на 111-му кілометрі шляхопроводу.
«Дорога прямує до майбутнього нового міжнародного мосту України і Молодови - Ямпіль-Косеуць, - зазначає Сергій Борзов. - Р-08 - частина сучасної транспортної системи України. А через рік буде зведено Ямпільський міст, який буде невід’ємною частиною транспортного коридору між двома країнами»!

Відновити 125 кілометрів траси Р-08 за 90 днів - це безпрецедентний виклик для дорожньої галузі України.
У травні таку ціль поставила перед собою група компаній «Автострада». Її засновник - Максим Шкіль запевняє, відновлять автошлях до Дня Незалежності України!
Реальним цей проєкт зробила програма Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво.
На відео: ремонт 111 км «дороги президентів»

Дорога проходить територією Ямпільської, Томашпільської, Тульчинської, Вапнярської, Брацлавської та Немирівської територіальних громад області.
Слугує транспортним сполученням між населеними пунктами Ямпіль, Русава, Клембівка, Комаргород, Вапнярка, Тульчин, Брацлав та Немирів. Мешканці цих громад після завершення робіт матимуть якісни, безпечний та комфортний для пересування  автошлях.
Ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-08 Немирів – Ямпіль здійснюється з метою розбудови дорожньої інфраструктури для забезпечення реалізації проєкту будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць.

Дорога загального користування державного значення Р-08 Немирів – Ямпіль відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 55 «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення» знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.