Відкриття оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади

Дата: 17.08.2021 21:20

Віталій Урдзік голова Вінницької районної державної адміністрації разом з Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА та Наталя Заболотна офіційно відкривали амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Дзюнькові Вінницького району.

Капітальний ремонт завершено у рамках президентської програми  ВеликеБудівництво:
3,8 млн грн були профінансовані за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Майже 400 тис грн виділено з місцевого бюджету.

У приміщенні є аптека. І тут можна вакцинуватись!

Медичний заклад розрахований на монопрактику - працює сімейний лікар, дві медсестри, молодша медсестра та водій.

До проекту будівництва включене й житло для одного сімейного лікаря.

Для обслуговування викликів амбулаторія має в своєму розпорядженні автомобіль - «Рено Дастер», який придбаний за кошти державної субвенції.

«Відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади», - зазначив Віталій Урдзік.