"Всім серцем любіть Україну свою"

Дата: 21.08.2021 10:45

«Всім серцем любіть Україну свою» - саме під такою назвою 20 серпня відбувся святковий концерт до 30-і річниці Незалежності України в селі Бохоники. Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність.

Під час концерту тепло привітав усіх  зі святом голова  сільської ради  Сергій Сітарський,  який  побажав  нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади!

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники, учні та учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Брикса».