Ти у мене єдина

Дата: 25.08.2021 16:21

24 серпня відбувся урочистий концерт в селі Агрономічне, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Вперше святкова програма об’єднала нашу громаду, адже з кожного села представлено святкові номери. День Незалежності України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості, воно безумовно належить до числа дат, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

Гарний настрій та позитивні емоції подарували присутнім учасники святкового концерту: зразковий ансамбль «Сонечко»,  вокальний ансамбль «Зорецвіт», колектив «Lady Dance», ансамбль « Калинонька», Тетяна Пінчук, Ярослав Бондар, сестри Степові, Олександра Прокопенко та Олександр Рябошапко, ансамбль «Панночка». Також на свято завітав народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Брикса» та фольклорний колектив «Русалонька», які продемонстрували обжинковий обряд.

Ведучими свята були Назар Пінчук та Вікторія Каченюк.

На святі була присутня Тетяна Каменщук – депутат обласної ради, заступник Вінницької районної державної адміністрації. Сільський голова Сергій Сітарський привітав всіх присутніх зі святом, побажав миру, здоров’я, добробуту Також сільський голова вручив подарункові сертифікати ансамблю «Панночка» та футбольним командам громади.

Також на концерті нагородили та вручили призи учасникам спортивних змагань на Кубок сільського голови.

Перед концертом у фойє на відвідувачів чекала виставка робіт народних майстрів та гуртків.

Вітаємо всіх жителів нашої громади з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра!