Виїзний прийом сільського голови до сіл Горбанівка та Рівець

Дата: 25.08.2021 22:08

Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян.

Чергову таку зустріч було проведено сьогодні в селах Рівець та Горбанівка.

Серед питань, які обговорювали в Рівці було встановлення та облаштування автобусної зупинки на перехресті вулиць Миру та Мічуріна. Також мешканці наголосили на обіцянці сільського голови щодо дитячого майданчика в селі.

В Горбанівці вкотре громадяни піднімали питання додаткових рейсів маршрутних таксі в зручний час для людей. Ця проблема стала ще більш актуальною на даний момент в зв’язку з тим, що розпочинається навчальний рік в школах, коледжах, університетах і потійно виникає потреба поїздки до обласного центру. Однак знову департамент, з яким перевізник уклав договір не реагує, тому поки на нього вплинути не вдається.

Також мешканці обговорювали встановлення вуличного освітлення, заміну дерев’яних опор.

Дякуємо місцевим мешканцям, які прийшли на зустріч.