Перевіряли готовність до нового навчального року

Дата: 26.08.2021 16:50

25 серпня 2021 року відбувся об'їзд з метою прийому готовності закладів освіти Агрономічної територіальної громади до 2020-2021 навчального року. До складу комісії увійшли: заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Каменщук Т.Д., представник Вінницького управління Головного управління Держспоживслужби України у Вінницькій області Авілова О.В., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закревська Т.П., головні спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Стахміч І.П. та Добровольський М.П. Також до складу комісії у кожному закладі окремо увійшли керівник та голова профспілки закладу. В ході об'їзду було визначено комісією, що усі заклади освіти Агрономічної сільської ради готові до нового навчального року. В складених актах кожному із закладів було надано пропозиції та рекомендації щодо подальшої роботи.