На автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» продовжують капітальний ремонт

Дата: 28.08.2021 14:26

На об’єкті км 312 + 968 — км 317 + 968 автомобільної траси М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» продовжують капітальний ремонт у рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», - повідомив голова ОДА Сергій Борзов.

Очільник області підкреслив : «Сьогодні це ще й важлива дорога для «швидкої допомоги». Саме нею везуть «ковідних» хворих до обласного Клінічного Центру інфекційних хвороб».

М-21 - дорога міжнародного значення, протяжність в межах області 186,3 км. На півдні межує із республікою Молдова, де сьогодні працює один із найбільших прикордонних пунктів області. Інтенсивність руху від 10 до 12 тисяч автомобілів на добу, великий відсоток із них – вантажівки.