Щодо послуги «Раннє втручання»

Дата: 01.09.2021 20:08

Центр надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради інформує щодо послуги «Раннє втручання».

Раннє втручання - це програма надання допомоги дітям від народження до чотирьох років із порушенням чи затримкою розвитку та їх сім‘ям.

Зокрема, раннє втручання забезпечує не лише найбільш раннє виявлення відставання та порушень у розвитку дитини, а й інформаційну та емоційну підтримку й допомогу сім’ям. Крім цього, комплекс послуг з раннього втручання включає систематичну оцінку рівня розвитку дитини, розробку та реалізацію спільно з сім’єю індивідуальної програми допомоги розвитку дитини.

Між іншим, значна увага приділяється і батькам, зокрема, розвитку їх компетентностей щодо забезпечення догляду за дитиною, а також  організацію груп підтримки для сімей, координацію та взаємодію з профільними службами, які забезпечують послуги для дитини та сім’ї.