Реалізація програми «Велике будівництво»

Дата: 03.09.2021 15:20

Сьогодні село Грабарівка на Вінниччині має сучасну європейську дорогу, - Сергій Борзов про реалізацію програми «Велике будівництво»

На Вінниччині відновлюють автошляхи в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Так, оновлено ділянку М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, що проходить через с.Грабарівка.

«Обіцяли – зробили! – зазначає Голова ОДА Сергій Борзов. - Ще донедавна про такі дороги в наших селах могли тільки мріяти. Змінити ситуацію дозволила президентська програма «Велике будівництво».

Сьогодні село Грабарівка на Вінниччині має сучасну європейську дорогу. Президентська програма Володимира Зеленського - це будівництво та реконструкція об’єктів засновані на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта».