Вітаємо з 95-річчям!

Дата: 06.09.2021 14:55

06 вересня свій 95-річний ювілей святкує жителька села Бохоники – Гончарук Марія Степанівна. Завітала привітати іменинницю заступник сільського голови – Тетяна Закревська.

Народилася Марія Степанівна 1926 року в селі Шевченково Жмеринського району. Свій трудовий шлях розпочала з 12 років. Працювала на шахтах в Донецькій області, в колгоспі різноробочою. Народила та виховала 5 дітей: 4 синів та 1 доньку. Має 14 внуків та 14 правнуків.

Вітаючи вас із славним ювілеєм, дорога наша ювілярко, висловлюємо Вам велику пошану та любов за віддану вами працю, доброту та людяність, терпіння і мудрість, за Ваші добрі справи. Прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я, любові та підтримки рідних, близьких, невичерпної енергії, радісних та щасливих років життя. Нехай все зроблене Вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею.