З нагоди Міжнародного дня грамотності перевіряли знання з рідної мови

Дата: 08.09.2021 19:39

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає 8 вересня Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку.  Мета цього дня – нагадати людям про важливість знань, а також збудити інтерес суспільства до підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності.
Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

В Агрономічній сільській раді з нагоди Дня грамотності написали диктант з перевірки рівня знань рідної мови. Сільський голова - Сергій Сітарський разом з начальниками відділів перевіряли свої навички писемності та грамотності. Результати іспиту будуть відомі пізніше.