Виїзний прийом громадян сільського голови до Ільківки

Дата: 09.09.2021 17:44

08 вересня відбувся черговий виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського до села Ільківки. В ході прийому жителями сільських рад  піднімалися  ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Працівники порушили проблему облаштування внутрішньої вбиральні в приміщенні сільської ради. Це питання знаходиться на особистому контролі очільника громади.

Також мешканці вулиці Миру звернулися з проханням підсипки вулиці. Дані роботи були розпочато навесні, але стан дороги продовжує бути незадовільним. Тому роботи з підсипки потрібно продовжувати.

Вкотре звернулася жителька вулиці Лісова з проблемою облаштування дороги.

Крім того, на прийомі обговорювали проблему благоустрою населеного пункту та водопостачання в селі. Сільський голова дав доручення начальнику житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою наприкінці тижня обстежити стан доріг та узгодити питання роботи водогону.