Засідання Міжвідомчої Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 13.09.2021 16:46

13.09.2021 року відбулося Фото без описузасідання Міжвідомчої Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Засідання відбулося за головування заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Закревської Т.П. Також були присутні: начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму - Грустілін О.О, начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Часовських Д.В., директор центру надання соціальних послуг - Христянко О.С., начальник служби у справах дітей - Семенюк-Сотник Т.В., інспектор відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Кривий А.П. Було розроблено план заходів щодо забезпечення координації та ефективної взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству.