Дата: 14.09.2021 11:22

Сергій Борзов: Дорога Бар - Шаргород - Нові Хоменки стане ще одним прикладом успішності проєкту Президента Володимира Зеленського «Велике удівництво» на Вінниччині

«Велике будівництво» продовжує модернізувати дорожню інфраструктуру Вінницької області.

Жмеринський район : 5,52 км дороги Бар - Шаргород - Нові Хоменки у фазі активного ремонту, дорожники працюють з випередженням графіку!

«Ця дорога входить до переліку об’єктів президентської програми «Велике будівництво»  і є перехідним об’єктом 2021-2022 років. Шляхопровід проходить через три населені пункти: села Балки, Пляцина та Бар», - зазначив голова ОДА Сергій Борзов.

Наразі найбільше дорожньої техніки зосереджено на влаштуванні вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.
Підрядна організація виконує ремонтні роботи з випередженням затвердженого календарного графіку.

«Проте, швидкість виконання жодним чином не вплине на якість усіх ремонтних робіт, – запевняє очільник області, - її  перевіряють інженери відділу якості та технічного контролю, а також лабораторія з контролю якості виробництва».

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», паралельно оновлюють дороги як державного так і місцевого значення.

«Дорога Бар - Шаргород - Нові Хоменки стане ще одним прикладом успішності проєкту Президента України Володимира Зеленського  на Вінниччині», - підсумував Сергій Борзов.