Засідання комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Дата: 14.09.2021 16:08

13.09.2021 року відбулося засідання комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Засідання відбулося за участю сільського голови - Сітарського С.М., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Закревської Т.П., керуючої справами виконавчого комітету – Тупчій І.В., начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму - Грустіліна О.О, начальника відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Часовських Д.В., директора центру надання соціальних послуг - Христянко О.С., начальника служби у справах дітей - Семенюк-Сотник Т.В., головного спеціаліста юридичного відділу – Ліскової А.К.

Було вирішено порушити клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» двом жителям нашої територіальної громади, а саме Гаврилюк О.О. з села Ільківка та Кушнір О.М. з села Агрономічне.