Прийом громадян

Дата: 16.09.2021 17:23

16 вересня 2021 року в селі Медвеже Вушко відбувся черговий прийом Агрономічним сільським головою Сергієм Сітарським.

Мешканці звернулись з приводу роботи сімейного лікаря. Вважають, що для обслуговування приміщення необхідно звернутись до головного лікаря Центру ПМСД з метою введення однієї одиниці молодшого медперсоналу для обслуговування приміщення. Також потребує оновлення оргтехніка в амбулаторії.

Також не залишились поза увагою земельні питання і конфліктна ситуація стосовно межі між двома землеволодіннями. За даним зверненням сільською радою буде направлено звернення до правоохоронних органів.

Сергій Сітарський обїхав село, де розпочато заходи до святкування дня села яке відбудеться 21 вересня.