Вперше зі звітом заслухали директора ЗДО "Перлина"

Дата: 16.09.2021 21:25

Вперше цього року 15 вересня в Будинку культури села Горбанівка відбувся звіт директора ЗДО «Перлина» Майбороди Галини Павлівни. Це своєрідний розвиток демократії  та співпраці між громадськістю та керівництвом закладу. На зустрічі також були присутні: сільський голова - Сергій Сітарський, заступник сільського голови -Тетяна Закревська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму – Олександр Грустілін. 25 осіб оцінили задовільною роботу керівника закладу, 1 особа – незадовільно. Після звіту директора, виступив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму. Він розповів, що підсумку підготовки до нового навчального року заклад «Перлина» є найкращим. Також за результатами перевірки системи управління безпечністю харчування (НАССР), всі вимоги навчальний заклад виконав на  4+. Тому можна говорити про відповідність норм харчування в даному дитячому садку практично європейським. Наприкінці Олександр Грустілін подякував директору та колективу та наголосив на необхідність процесу вакцинації серед працівників. Також додав, що незабаром має бути створено офіційний сайт ЗДО «Перлина», що значно полегшить комунікацію з батьками і допоможе оперативно співпрацювати.