Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 20.09.2021 р.

Дата: 17.09.2021 14:21

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про передачу  субвенції з бюджету  Агрономічної сільської  територіальної  громади до обласного  бюджету  Вінницької області.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

2.Про передачу  субвенції  з бюджету  Агрономічної сільської  територіальної громади до бюджету Тиврівської  селищної  територіальної  громади.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

3.Про передачу  субвенції  з бюджету  Агрономічної  сільської  територіальної  громади  Головному управлінню державної  служби України  з надзвичайних ситуацій   у Вінницькій області.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

4.Про внесення змін до Програми «Розвитку  місцевого самоврядування  в Агрономічній територіальній  громаді» на 2021 рік  затвердженої  рішенням  4 сесії  сільської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 44.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

5.Про внесення змін до Програми розвитку  земельних відносин на території Агрономічної сільської ради  на 2021 рік, затвердженої  рішенням  10 сесії Агрономічної  сільської ради 8 скликання  № 466 «Про затвердження  Програми розвитку  земельних відносин  на території  Агрономічної сільської ради на 2021 рік  від 31.05.2021.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

6.Про передачу  автомобіля  в оперативне  управління  відділу  соціального  захисту населення , праці та охорони  здоров’я  Агрономічної сільської ради.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

7. Про внесення  змін  до Програми «Виконання судових рішень та виконавчих документів» на 2021 рік, затвердженої рішенням 4 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання № 42 від 24.12.2020  зі змінами

Інформує: начальник відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

8.Про внесення змін до Порядку  використання коштів,передбачених  на виконання  заходів « Програми розвитку освіти  Агрономічної  територіальної громади на 2021 рік», затвердженого рішенням 4 сесії 8 скликання сільської ради від 24 грудня 2020 року № 40.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді , спорту, культури та туризму   Грустілін  О.О.

9.Про внесення змін до рішення  4 сесії 8 скликання  сільської ради від 24 грудня 2020 року № 40 «Програма «Розвитку освіти Агрономічної  територіальної  громади» на 2021 рік».

10.Про передачу з балансу відділу  освіти, молоді, спорту,культури та туризму Агрономічної  сільської ради  на баланс Агрономічній сільській раді основних засобів.

11.Про прогноз бюджету  Агрономічної сільської територіальної громади  на 2022-2024 роки.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

12. Про затвердження структури виконавчих органів  ради, загальної чисельності апарату  ради та її виконавчих органів у новій редакції.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

13.Про внесення  змін  до рішення  4 сесії  сільської ради  8 скликання  від 24 грудня  2020 року № 45 « Про  бюджет  Агрономічної  сільської територіальної  громади на 2021 рік».

Сільський голова                                 С.М.Сітарський