Проведення Дня прибирання

Дата: 20.09.2021 11:57

Фото без опису3 метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, розвитку місцевих громад Всеукраїнський молодіжний pyx «Let's do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let's Do It World» за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну міжнародну соціально- екологічну акцію (далі Акція) з прибирання зелених зон та благоустрою територій - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В Акції візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст, містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

Акція прибирання проходитиме по всій території України з дотриманням карантинних обмежень. У Вінницькій області вона проводитиметься 26 вересня 2021 року о 10.00 год.

Агрономічна сільська рада запрошує долучитися усіх небайдужих депутатів, членів виконавчого комітету , членів ГО, членів ОСББ, громадян до проведення всесвітнього дня прибирання, які пройдуть 26.09.2021 року о 1000:

1.с.Агрономічне:

-прибирання стихійного сміттєзвалища вул. Тімірязєва;

-прибирання стихійного сміттєзвалища вул. Гагаріна;

-прибирання стихійного сміттєзвалища вул. Гагаріна (навпроти кладовища).

2.с.Бохоники:

-прибирання території навколо органічного сміттєзвалища (збір біля сільської ради).

3. с.Медвеже Вушко:

-прибирання території вздовж дороги с. Медвеже Вушко – с. Агрономічне (збір біля сільської ради).

4. с. Горбанівка:

- прибирання придорожньої території по вул. Українська (збір біля дитячого садочка «Перлинка»)