Відбулося друге засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради

Дата: 21.09.2021 10:01

Фото без опису

20 вересня відбулося друге засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради. Засідання відбулося за участю голови конкурсної комісії – Закревської Т.П., секретаря – Гаврилюк Л.Б., членів комісії: Мельник І.Г., Мельник М.І., Гук І.А., Нагребецької Г.М..

Було визначено переможця конкурсу та термін укладання контракту. Переможцем став Кочурський Ігор Макарович, який запропонував до уваги власний проект програми розвитку закладу культури на 1 рік та 5 років, напрямки роботи, очікувані результати виконання програми, механізми управління центром. Контракт із директором центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради заключили терміном  на 1 рік з випробувальним терміном 3 місяці.