Засідання круглого столу на тему: «Адміністративно-територіальний устрій: нові реалії та нові правила»

Дата: 21.09.2021 18:04

Фото без опису

20 вересня в м. Києві відбулося, ініційоване Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Вінницьку область представляли Агрономічна та Барська територіальні громади, які є членами Асоціації міст України. Вів засідання круглого столу Народний депутат України, Безгін Віталій Юрійович, який розповів про свою участь в розробленні проекту та ставленні до нього. Також були присутні Народні депутати, представники міністерств, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, представники територіальних громад та експерти.  Відбулася презентація проекту Закону України «Про порядок  вирішення питань адміністративно-територіального устрою України» (Реєстр. № 4664).

Спільна думка усіх учасників круглого столу, що даний законопроект потрібний вже давно, його прийняття врегулює поняття населених пунктів та меж і статус територій.