Відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради

Дата: 23.09.2021 18:39

22 вересня в Агрономічній сільській раді відбулася чергова 14 сесія, на якій розглянулася рекордна кількість питань – 308. З них близько 20 стосувалося поточної роботи громади. Зокрема, оптимізація штату, бюджетні питання, зміни до програми «Благоустрою» населених пунктів, зміни до програми  «Розвитку освіти Агрономічної  територіальної  громади», затвердження нового переліку послуг Центру надання адміністративних послуг. Всі інші питання мали земельний характер.

На засідання були присутні члени ГО «Агрономічне без корупції. Громадський контроль» та учасники АТО. Останні цікавилися питанням виділення земельних ділянок.

Пристрасті не вщухали всю сесію. Особливо, коли задавалися питання. Точка кипіння була досягнута, коли присутні перейшли на особисті образи депутатів, після чого вони вимушені були викликати поліцію. Лише після приїзду правоохоронців емоції вщухли, а депутати продовжили розглядати питання порядку денного.

В результаті всі питання було розглянуто і прийнято відповідні рішення. Адже сільська рада працює в межах діючого законодавства.