ПРОТОКОЛ № 3 засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Агрономічної сільської ради

Дата: 28.09.2021 18:25

АГРОНОМІЧНА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 3

21 вересня 2021 року                                                            с. Агрономічне

Головуючі: сільський голова – голова комісії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Агрономічної сільської ради С.М.Сітарський та заступник сільського голови- заступник голови комісії Т.П.Закревська

Секретар: завідувач ВОБ загального відділу Г.В.Колосніченко

Присутні: члени комісії: Начальник фінансового відділу -Т.В. Чепурнюк, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму - О.О. Грустілін, начальник відділу архітектури та просторового розвитку- А.П. Старовойт, начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою - Я.С. Гачківський,

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення місячника з ЦЗ на території громади.
  2. Про забезпечення дотримання вимог «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення (COVID-19) на території України.

Голова комісії ознайомив присутніх з порядком денним.

Хто за те, щоб затвердити порядок денний комісії:

Рішення прийнято одноголосно.

1. Про проведення місячника з ЦЗ на території громади.

Доповідач: заступник сільського голови Т.П.Закревська.

Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2021 рік», затвердженого розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 19.01.2021р. №38, з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року в області проводиться «Місячник Цивільного захисту».  На територіальному рівні в зазначений період буде проведено «Місячник цивільного захисту» на території Агрономічної сільської ради.

Комісія вирішила: Розробити та затвердити розпорядженням голови Агрономічної сільської ради План підготовки та проведення «Місячника Цивільного захисту» на території Агрономічної сільської ради з 17 вересня по 17 жовтня. Відповідно відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради розробити наказ «Про проведення місячника цивільного захисту у закладах освіти та культури Агрономічної територіальної громади у 2021 році». Призначити відповідальних осіб за виконанням запланованих заходів.

Рішення прийнято одноголосно.

Доповідач: заступник сільського голови Т.П.Закревська.

Відповідно до пункту 2-3 постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби(COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та згідно протоколу №35 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.вересня 2021 року ми змушені запровадити та забезпечити дотримання вимог «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення (COVID-19) на території нашої громади шляхом встановлення обмежувальних норм, зазначених в законодавстві.

Комісія вирішила: Запровадити на території громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Вжити заходів щодо створення безпечних умов освітнього процесу шкіл та роботи дошкільних закладів. Також забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. В приміщеннях загального користування, ввірених Агрономічній територіальній громаді здійснювати своєчасне прибирання з застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, а також проводити санітарні дні не рідше одного разу на тиждень. Проводити інформування та запрошення до вакцинації не лише педагогічних та інших працівників закладів освіти, учасників освітнього процесу, а також членів їх сімей до пунктів щеплень в закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Рішення прийнято одноголосно.

Голова комісії                                                                   С.М. Сітарський

Секретар комісії                                                                          Г.В.Колосніченко