Звіт директора ЗДО "Сонечко"

Дата: 29.09.2021 15:11

28 вересня, в ЗДО "Сонечко" Агрономічної сільської ради  відбувся щорічний звіт директора  закладу  Нагребецької Г.М.  перед колективом, батьками та громадськістю про свою діяльність у 2020- 2021н.р.                                                      На  зібранні були присутні: сільький голова Агрономічної сільської ради  Сітарський С.М., заступник сільського голови з гуманітарних питань Закревська Т.П., начальник відділу освіти,молоді, спорту, культури  та туризму Грустілін О.О.   У своєму виступі, директор висвітлила діяльність керівника у вирішенні освітніх, методичних, адміністративних, фінансових та господарських завдань,  поділилася  інформацією про здобутки та успіхи педагогічного колективу  за звітний період, наголосила про важливість впровадження педагогічних інноваційних педагогічних технологій в освітній процес. Саме інновації є необхідними для ведення пошуку шляхів розв’язання проблем в дошкільній галузі, прагнення педагогів підвищити якість освітніх послуг, урізноманітнити їх, задовільнити, зростаючі з кожним роком, запити батьків.

Нагребецька Г.М. висловила щиру подяку колективу за повсякденну працю та самовідданість, батькам – за розуміння, допомогу та підтримку, адміністрації  Агрономічної ТГ- за постійне сприяння у вирішенні безлічі питань.