Відбувся ІV Регіональний Форум Громадських Ініціатив «Я Змінюю!»

Дата: 30.09.2021 20:54

30 вересня сільський голова, Сергій Сітарський, взяв учать у ІV Регіональному Форумі Громадських Ініціатив «Я Змінюю!»

Метою Форуму є створення належних умов для залучення громадян до участі у місцевому самоврядуванні через механізми демократії участі та налагодження партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства у реалізації різногалузевих проєктів та ініціатив.

Із вітальними словами на адресу учасників виступили заступник директора Департаменту інформації і громадських комунікацій Кабінету Міністрів України Наталія Окша, перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Робота Форуму була побудована в форматі «Майстерня майбутнього» з метою спільного обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці органів державної влади та місцевої громади.

За результатами Форуму буде сформовано резолюцію щодо налагодження комунікацій ІГС із територіальними громадами, яка надійде до Кабінету Міністрів України для розгляду в якості законодавчої ініціативи.