Всеукраїнський день бібліотек в Агрономічному Центрі культури та дозвілля

Дата: 30.09.2021 21:14

Всеукраїнський день бібліотек відзначали сьогодні в Агрономічному центрі культури та дозвілля. Свято пройшло у затишній атмосфері в колі колег бібліотекарів, читачів бібліотеки та керівництва громади. Сільський голова - Сергій Сітарський звернувся до присутніх з вітальним словом та подарував кожній бібліотеці книги.Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Грустілін привітав присутніх бібліотекарів з професійним святом та побажав кожному Віри, Надії, Любові...Заступник сільського голови – Тетяна Закревська побажала присутнім миру, злагоди та наснаги у своїй роботі, а також вдячних читачів.

Завідувачка бібліотекою Агрономічного центру культури відзначила грамотами своїх відданих читачів : "Читаюча сім'я" - сім'ю Смолій;

"Найдопитливіший читач" - Смолій Максим;

"Наймолодший читач"- Крамар Катерина;

"Найактивніший читач" - Крамар Григорій;

"Лідер читання" - Смолій Ірина;

"Інтернет користувач" - Мошнякова Вероніка;

"Небайдужий читач" - Сітарський Сергій Миколайович;

"Творчий читач" - Наскальна Оксана Василівна;

"За відданість бібліотечній справі" - Кравець Галина Лукашівна.

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з Днем бібліотек. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.