Вітаємо з 90-річчям жительку села Рівець

Дата: 01.10.2021 20:29

Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує жителька села Рівець – Колядинська Віра Яківна. До привітань іменинниці долучився сільський голова – Сергій Сітарський, заступник сільського голови - Тетяна Закревська та депутат – Марія Дем’янова. Все своє життя Віра Яківна важко працювала на шахті, в колгоспі. Ювілярка має двоє дітей, п’ятеро онуків та троє правнуків.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.