Привітання з Днем працівника освіти

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом –

Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.

Щастя, добра, благополуччя вам і вашим родинам!

Сільський голова                                                                                                    Сергій СІТАРСЬКИЙ