Педагоги Агрономічної громади отримали вітання від обласного депутата

Дата: 06.10.2021 20:06

Працюючи на своєму виборчому окрузі, в Агрономічній ТГ, депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков за багаторічною традицією особисто привітав педагогів із професійним святом.

Обласний обранець зустрівся із педагогічними колективами Бохоницької, Агрономічненської, Медвежо-Вушківської та Ільківської шкіл.

Звертаючись до вчителів Олександр Георгійович наголошував: «Щиро та від усього серця вітаю Вас із професійним святом! Нехай тепло душі, яке Ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров'ям, щастям і енергією для нових звершень. У Ваших руках сьогодні знаходиться майбутнє України. Ви вчите юнь добру і справедливості, допомагаєте їм долати перешкоди і труднощі, оберігаєте від помилок, дбаєте про дітей і просто їх любите. Дякую за Вашу працю!»

Під час зустрічей привітав, вручив подарунки, також обговорювали теми, які нині турбують освітян.

«Отримав різноманітні звернення із проблемними питаннями, - розповідає Олександр Масленніков. - Працюватиму аби допомогти із їх вирішенням».