"Хода за свободу"

Дата: 19.10.2021 09:30

18 жовтня  - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Директором ЦНСП, начальником ССД та головним спеціалістом відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров‘я, було прийнято участь у акції "Хода за свободу". Інформаційну акцію організували в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Більше півсотні людей з чорними парасольками у руках та інформаційними плакатами пройшлися мовчазною ходою центром Вінниці.