Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради на 20.10.2021 р.

Дата: 19.10.2021 16:55

Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради :

1.Про внесення  змін до рішення 1 сесії  Агрономічної сільської ради 8 скликання  № 12 від 12 листопада  2020 року «Про  утворення  виконавчого комітету ради, визначення  його  чисельності  та затвердження персонального складу» зі змінами.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

2. Про затвердження  контракту з керівником  комунального  підприємства «Бохоничанка» Агрономічної сільської ради.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

3.Про затвердження  порядку  проведення  громадського  обговорення  кандидатури старости.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

4. Про  утворення старостинських округів  Агрономічної  сільської територіальної громади.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

5.Про  внесення змін до рішення 14 сесії 8 скликання  № 873 «Про затвердження Переліку  адміністративних послуг,що надаються  через Центр надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Агрономічної  сільської ради ,інформаційних та технологічних  карток, адміністративних послуг ( в новій редакції)» від 22.09.2021.

Інформує: начальник центру надання адміністративних послуг Лисак Т.В.

6.Про  затвердження Плану  заходів з реалізації  Стратегії розвитку Агрономічної  територіальної громади  на 2022-2024 роки.

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

7.Про розгляд питання щодо  публічної образи депутатів  Агрономічної  сільської ради.

8.Про розгляд  листа  голови  Вінницької  обласної державної адміністрації № 9407/01.01-11/10.21 від 05.10.2021

Сільський голова                                               С.М.Сітарський