Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 20.10.2021 р.

Дата: 19.10.2021 17:12

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про  внесення змін  до рішення 14 сесії сільської ради 8 скликання № 872 від 22.09.2021 «Про  затвердження  структури  виконавчих органів ради , загальної чисельності  апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції» зі змінами.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

2. Про передачу  з балансу  відділу соціального  захисту  населення , праці та охорони здоров’я Агрономічної  сільської ради  на баланс Агрономічній  сільській  раді основних  засобів.

Інформує: начальник звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

3. Про внесення  змін  до Програми розвитку  земельних  відносин на території  Агрономічної сільської ради на 2021 рік,затвердженої  рішенням 10 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання № 466 «Про затвердження програми розвитку земельних відносин на території Агрономічної сільської ради  на 2021 рік  від 31.05.2021 зі змінами.

Інформує: начальник звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

4. Про внесення змін  до рішення № 45 , 4 сесії 8  скликання  від 24 грудня 2020 року « Про  бюджет  Агрономічної  сільської  територіальної  громади  на 2021 рік».

Інформує: начальник фінансового  відділу Чепорнюк Т.В.

5.  Про затвердження  проєктно-кошторисної  документації «Капітальний ремонт дорожнього  покриття з влаштуванням тротуарів частини вулиці Мічуріна в селі Агрономічне Вінницької області».

Інформує: начальник відділу житлово-комунального  господарства , транспорту  та благоустрою  Гачківський Я.С.

6. Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Нове  будівництво  комплекного багатофункціонального майданчику в с. Горбанівка, Вінницького району, Вінницької області».

7.Про  затвердження Плану  заходів з реалізації  Стратегії розвитку Агрономічної  територіальної громади  на 2022-2024 роки.

Інформує : заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Закревська Т.П.

Сільський голова                                 Сергій СІТАРСЬКИЙ