Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення на 21.10.2021 р.

Дата: 19.10.2021 17:12

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1.Про внесення змін  до Статуту Бохоницької  середньої загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді , спорту, культури та туризму   Грустілін  О.О.

2. Про внесення змін до Статуту  Горбанівського закладу дошкільної освіти ( ясла –садок)  «Перлина» Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про переведення  закладів загальної середньої  освіти Агрономічної сільської ради на самостійний  бухгалтерський облік.

4. Про переведення закладів дошкільної освіти Агрономічної сільської ради на самостійний  бухгалтерський облік.

5. Про  затвердження Плану  заходів з реалізації  Стратегії розвитку Агрономічної  територіальної громади  на 2022-2024 роки.

Інформує : заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Закревська Т.П.

Сільський голова                                           Сергій СІТАРСЬКИЙ