Відбулися засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 21.10.2021 11:43

В процесі підготовки до 15 чергової сесії Агрономічної сільської ради 20 жовтня відбулися засідання постійних комісій сільської ради: з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту ради; з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності.

Під час засідань членами постійних комісій було опрацьовано майже 140 питань. Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного. По завершенню комісій всі питання було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії сільської ради.