На практичній сесії у Вінницькому РВ АМУ розглянуто тему планування розвитку громад

Дата: 26.10.2021 19:51

26 жовтня у Вінницькому РВ АМУ відбулася практична сесія із застосування законодавства на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території. Агрономічну територіальну громаду представляв начальник відділу архітектури на просторового розвитку – Андрій Старовойт. Під час зустрічі обговорювали проблемні питання в галузі містобудування, архітектури та управління землями громади. Спікери заходу надали вичерпні відповіді на хвилюючі питання присутніх.