Привітали з 90-річчям!

Дата: 28.10.2021 14:36

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

27 жовтня свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Бохоники – Гончар Лариса Мефодіївна.

Привітати ювілярку з такою важливою датою завітав сільський голова – Сергій Сітарський.

Очільник громади вручив довгожительці подарунки, а також висловив вдячність за її добросовісну та невтомну працю. Побажав їй міцного здоров’я, родинного затишку, бадьорості духу, пошани від людей та турботи від рідних.

Життя Лариси Мефодіївни нелегке, а переповнене труднощами та викликами. Вона пережила війну, важкі повоєнні роки, голодомор. Народилася ювілярка в селі Рубань на Вінниччині. Все життя пропрацювала в колгоспі ланковою на буряках. Закінчила 4 класи і одразу почала трудитися. Наразі вона щаслива мати трьох дітей, бабуся п’ятьох внуків та прабабуся сімох правнуків.

Агрономічна сільська рада ще раз вітає Ларису Мефодіївну з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.Фото без описуФото без опису