В селі Рівець висадили алею хвойних дерев

Дата: 30.10.2021 13:44

Алея з 30 хвойних дерев з’явилася сьогодні в селі Рівець на вулиці Миру. Таким чином Агрономічна громада також долучилася до президентської акції «Зелена країна». Разом з працівниками сільської ради до озеленення та створення краси в Рівці приєдналася  Тетяна Каменщук - депутат обласної ради/заступник голови Вінницької РДА.

Старт проєкту «Зелена країна», спрямованомий на захист природи та довкілля в Україні, дав Президент України Володимир Зеленський. Його мета – за 10 років збільшити площі лісів на один мільйон гектарів. Задля цього у найближчі три роки в країні буде висаджено один мільярд дерев.

«Молоді саджанці символізують нові зміни, які обов’язково будуть в нашій громаді. Це лише початок! Ми будемо змінювати екосвідомість мешканців та продовжувати саджати дерева на території громади, - зазначив сільський голова – Сергій Сітарський.

Учасники акції були задоволені, адже дерева приживуться та милуватимуть око не тільки сьогоднішніх, але й прийдешніх поколінь.

Дякуємо всім за участь!