Привітання з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 12:03

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

З величезною вдячністю за цю благородну місію від імені всіх жителів нашої громади бажаю соціальним працівникам гідної винагороди від суспільства, а також міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії. Нехай ваша доброта, чуйність та мудрість повертаються вам людською любов’ю і повагою. Бережіть себе, бо ви дуже потрібні людям! Благополуччя Вам та Вашим сім’ям!

З повагою,                                                                            Сергій СІТАРСЬКИЙ