Вітаємо ФК "Патріот" з перемогою!

Дата: 08.11.2021 14:40

07 листопада відбувся важливий матч в рамках Чемпіонату Вінницького району з футболу у Прем'єр-лізі, між ФК "Патріот" (Агрономічне) та "Нива" (Стрижавка). Підтримали та вболівали за хлопців Олександр Масленніков - депутат Вінницької обласної ради, Сергій Сітарський-сільський голова Агрономічної громади та депутат – Олександр Мороз. Тренеру було вручено кошти  для адміністративних витрат та підтримки футбольного клубу.

Поєдинок завершився перемогою команди Агрономічного (ФК «Патріот») з рахунком 4:1.

Зазначимо, що форма, якою наразі користується команда, придбана за кошти, виділені Агрономічною сільською радою влітку. Сільський голова також відімітив, що підтримка футбольних команд, які представляють нашу громаду на Чемпіонатах буде постійною.

Бажаємо успіхів та нових перемог!Фото без опису