Привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:39

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Бажаємо Вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя,  миру, любові та злагоди!

Сільський голова                                                                          Сергій СІТАРСЬКИЙ              Фото без опису