Обрано керівника Центру культури та дозвілля

Дата: 11.11.2021 09:50

10 листопада 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради. Засідання відбулося за участю голови конкурсної комісії – Закревської Т.П., секретаря – Остапчук А.М. , членів комісії: Мельник І.Г., Мельник М.І., Гук І.А., Гаврилюк Л.Б., Смашнюк  Н.М.

Було визначено переможця конкурсу та термін укладання контракту. Переможцем стала Горбатюк Ольга Юріївна, яка запропонувала до уваги власний проект програми розвитку закладу культури на 1 рік, напрямки роботи, очікувані результати виконання програми та механізми управління центром. Контракт із директором центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради заключили терміном  на 1 рік з випробувальним терміном 3 місяці.