Голова Вінницької обласної Ради завітав до нашої громади

Дата: 12.11.2021 16:47

В рамках завершення конкурсу «Комфортні громади» сьогодні Агрономічну громаду відвідав голова Вінницької обласної Ради – Вячеслав Соколовий та голова Вінницької районної ради  - Ігор Шутак.

Агрономічна сільська рада вже використала кошти та закупила туристичне спорядження в рамках проєкту «Туризм єднає наші громади». Сьогодні голова обласної Ради мав змогу на власні очі пересвідчитися і побачити спорядження та показові виступи наших туристів. Діти дуже задоволені та обов’язково використають його під час змагань та тренувань.

Також гості відвідали Центр надання адміністративних послуг. Тривалий час ЦНАП знаходився в орендованому приміщенні і займав площу близько 41 м 2 , що було замало для нашої громади.  На сьогоднішній день ЦНАП надає більше 150 послуг  і особливим попитом користуються послуги соціального характеру. З початку року працівники опрацювали більше 2000 звернень.