Дата: 18.11.2021 14:49

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 19.11.2021 р.:

1.Про затвердження програми територіальної громади Агрономічної сільської ради «Благоустрій населених пунктів  на 2022-2024 роки».

Інформує: начальник  відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Гачківський  Я.С.

2.Про затвердження програми територіальної громади Агрономічної сільської ради «Дороги населених пунктів  на 2022-2024 роки».

3.Про затвердження програми територіальної громади Агрономічної сільської ради «Зовнішнє освітлення населених пунктів  на 2022-2024 роки».

4.Про затвердження програми територіальної громади Агрономічної сільської ради «Питна вода, водовідведення населених пунктів  на 2022-2024 роки».

5.Про внесення змін до рішення  14 сесії сільської ради  8 скликання  № 872 від 22.09.2021 «Про затвердження структури  виконавчих органів ради, загальної  чисельності апарату  ради та її  виконавчих органів у новій  редакції» зі змінами.

Інформує: начальник  відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

6.Про затвердження звіту про виконання бюджету Агрономічної сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Інформує: начальник фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

7.Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Агрономічної сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням 10 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання №466 «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Агрономічної сільської ради на 2021 рік від 31.05.21 зі змінами.

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

8.Про внесення змін до Програми «Розвиток та збереження культурної спадщини Агрономічної територіальної  громади» на 2021 рік, затвердженої  рішенням 4 сесії Агрономічної сільської ради 8 скликання № 31 від 24.12.2020 зі змінами.

9.Про  внесення змін до рішення 4 сесії сільської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №45 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2021 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

10.Про Програму «Соціального захисту населення Агрономічної територіальної громади» на 2022-2024 роки.

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення ,праці та охорони здоров’я Часовських Д.В.

11.Про затвердження Програми «Розвитку місцевого самоврядування в Агрономічній сільській територіальній громаді» на 2022-2026 роки.

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

12.Про затвердження Програми «Організації суспільно – корисних  робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно – корисних робіт на 2022 рік».

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

13.Про затвердження  Програми розвитку  земельних  відносин на території Агрономічної сільської ради на 2022-2024.

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

14.Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за  харчування  в закладах  освіти Агрономічної  територіальної громади з 01.01.2022.

15.Про зміну балансоутримувачів майна  закладів освіти Агрономічної  сільської ради.

16.Про ліквідацію бухгалтерської служби відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради.

Сільський голова                                 Сергій СІТАРСЬКИЙ